19 Mayıs Atatürk’ ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı
Atatürk İlk ve Orta Okulu Bahçesi’ nde düzenlenen tören, Atatürk Anıtı'na, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ nün çelenk sunması, bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.
İlçemiz Kapalı Spor Salonunda devam eden programda, günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı ve şiirler okundu. Öğrencilerimizin hazırladığı skecin akabinde, halka açık penaltı ve basketbol müsabakası yapıldı. Birincilerin madalyalarını İlçemiz Kaymakamı Sn. Murat BEŞİKCİ takdim etti.
İlçemiz Okullar arası spor dallarında dereceye giren öğrencilere; Kaymakam BEŞİKCİ, Belediye Başkan Yardımcısı Faruk BELDÜZ ve protokol üyeleri ödüllerini takdim ettiler.
Halk Oyunları ve Yöremize özgü folklor gösterisi eşliğinde tören sona erdi.
İlçemiz Kapalı Spor Salonunda düzenlenen törene;
İlçemiz Kaymakamı Sn. Murat BEŞİKCİ, Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Faruk BELDÜZ, Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Amirliği, Daire Amirleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler, Kamu Personelleri, STK’ lar, Siyasi Parti Temsilcileri, Öğrenci Velileri ve Vatandaşlar katıldılar.
Kaymakam BEŞİKCİ; Bu yıl 98' si düzenlenen  19 Mayıs Atatürk’ ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerine katılan herkesi canı gönülden selamlayarak, gençlerimizin bayramını kutladı.