Şehit Yakınlarımıza ve Gazilerimize İftar Yemeği Verildi
 
Kaymakamlığımız tarafından, Şehit yakınlarımıza ve Gazilerimize Acısu Dinlenme Tesislerinde  iftar yemeği verildi.
 
Acısu da düzenlenen iftar programında Kur’ an-ı Kerim Tilaveti okundu ve dua edilerek, iftarlar açıldı.
 
Şehit Aileleri ve Gaziler adına, Şehit Aileleri Derneği Genel Başkanı ve aynı zamanda hemşehrimiz Sn. Mehmet GÜNER;  programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Günün anısına Kaymakam BEŞİKCİ’ ye bir plaket takdim etti.
 
İlçemiz Kaymakamı Sn. Murat BEŞİKCİ; “Şehit Ailelerimize, Gazilerimize ve Ailelerine bu ramazan akşamında, bu iftar sofrasında birlikte iftar açmaktan büyük bir onur duyduğumu ifade ediyorum, hepinize hoş geldiniz diyorum. Devletimiz olarak her zaman, tüm kurumlarımız ile hizmetinizdeyiz. Kapımız sizlere her zaman açıktır. Şehit ve Gazilerimizin bizlere emaneti olan bu makamları en iyi şekilde temsil etmek için tüm gayretimizle çalışacağız. Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Şimdiden oruçlarımızın kabul olmasını temenni ederek, ayaklarınıza sağlık diyorum, ramazan bayramınızı tebrik ediyorum”, dedi.
 
İftar Programına;
 
İlçemiz Kaymakamı Sn. Murat BEŞİKCİ ve Eşi Çarşıbaşı Kaymakamı Sn. Zerrin ÇAY BEŞİKCİ, Belediye Başkanı Sn. Refik KURUKIZ, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Amirliği , Şehit Aileleri, Gaziler ve  Aileleri katıldı.